7 жовтня 2020р під егідою Міністерства зовнішніх справ України, Посольства України в Японії в стінах Мистецького простору ARTAREA відбудеться визначна дипломатична подія – Міжнародний культурно-економічний міст «Україна – Японія», метою якої є знайомство з надзвичайним мистецтвом Японії та поглиблення співробітництва між країнами.

Заходу передував робочій візит Президента України Володимира Зеленського на інтронізацію імператора Японії Нарухіто в жовтні 2019року. В рамках візиту відбулася серія бізнес зустрічей за підтримки Японського Агентства Міжнародного Співробітництва(JICA), на яких було досягнуто ряд домовленостей щодо важливих для України бізнес-проектів розвитку.

“Для мене велика честь брати участь в інтронізації імператора Нарухіто. Проведення стародавнього обряду в сучасній Японії є прикладом того, як в одній державі можуть співіснувати глибока повага до традицій і впровадження новітніх високих технологій для поліпшення життя кожної людини”, – сказав Володимир Зеленський після закінчення церемонії.

Японія – важливий, стратегічний, партнер України. Успішне бізнес-співробітництво ґрунтується на розумінні та повазі до традицій та культурних цінностей країн. Міжнародний культурно-економічний міст «Україна – Японія» надає унікальну можливість познайомитись з мистецькими скарбами Японії та встановити міцні бізнес-зв’язки з представниками ділових кіл Японії та лідируючими українськими підприємствами, що мають сталий успішний бізнес, пов’язаний з Японією.

Визначні події заходу:

  • виставка знаменної японської ксилографії 18-20 століть «Мистецтво мінливого світу»;

  • показ унікальної колекції одягу та аксесуарів Japan Art відомого українського дизайнера Юлії Кацьянової;

  • виконання п’єси “Кьо-но-Шікі” ( “4 сезони Кіото”) знавцем японської культури Ангелою Бетельгейзе;

  • виступ всесвітньовідомого майстра бойових мистецтв Такаші Курокі;

  • виступ чемпіонів з традиційного карате Марини Юр’євої та Аріанни Мурженко;

  • церемонія нагородження представників японського та українського бізнесу за досягнення в діяльності.

Урочистий захід проходить за безпосередньою участю Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Такаші Кураі та призначеного Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії Сергія Корсунського.

Виставка «Мистецтво мінливого світу»

Вперше в Україні 26 вересня в Мистецькому просторі ARTAREA відбудеться відкриття виставки масштабної колекції шедеврів японської ксилографії знаних митців «Мистецтво мінливого світу»(Укійо-е).

Головним організатором виставки є керівник ARTAREA Олег Наумов.

ARTAREA презентує широкому загалу більш ніж 200 японських гравюр 18 – 20 сторіч майстрів – Кунісада Утагава, Тіканобу Тойохара, Кацусіка Хокусай, Кітаґава Утамаро, Кунітіка Тойохара та інші.

Три сторіччя захоплюючої історії загадкової Японії у численних барвистих зображеннях сцен з вистав театру Кабукі, яскравих сюжетах міфів та легенд, витончених портретах красунь епохи Едо та виразних портретах мужніх самураїв.

В унікальній digital-галереї ви побачите вражаючу мультимедійну експозицію за мотивами японської ксилографії.

Колекція високої моди «Japan Art»

До уваги гостей буде представлена унікальна колекція Haute Couture відомого українського дизайнера Юлії Кацьянової (власниці Модного Дому VoleeYu Fashion House).

Надихали кутюрье сцени Театру Кабуки, яскраві кольори та образи з експозиції японської ксилографії, що були відображені шовковою вишивкою на моделях колекції. Українські та японські модниці зможуть замовити та придбати вподобані ексклюзивні наряди.

П'єса "4 сезони Кіото"

П’єса “Кьо-но-Шікі” (“4 сезони Кіото”) – одна з найвідоміших п’єс, виконуваних гейшами Кіото на вечірках “озашікі”.

В ній згадуються відомі місця в Кіото, куди ходять помилуватися природою або смачно поїсти і випити. Сцени з таких прогулянок і вечірок зображуються на мові традиційних жестів, які завдяки японському класичному танцю дійшли з минулих століть до наших днів.

З красою японської культури присутніх ознайомить визнаний виконавець японського класичного танцю і музики, викладач кіцуке (мистецтво надягання кімоно) і шигуса (традиційних жестів) Ангела Бетельгейзе

Виступ міжнародного майстра японських бойових мистецтв

Красу і міць японської бойової техніки Іайдо(миттєве ураженя супротивника мечем (катаною) продемонструє президент “Київської Обласної федерації айкідо та бойових мистецтв” Такаші Курокі (6 дан Айкідо, 5 дан Іайдо, 5 дан Дзьодо (стиль Нісіо рю)

Майстер викладає бойові мистецтва не тільки в Україні, а й закордоном. Загалом в його учнями вважають себе близько 2000 чоловік з різних країн як Європи(Польша, Чехія, Болгарія, Німеччина, Швейцарія, Іспанія, Турція, Нідерланди, Греція та Ірландія), так і країн колишнього СНД – Арменії, Казахстану, Росії.

Виступ чемпіонів з традиційного карате

Родзинкою урочистого вечора стане виступ майстрів традиційного карате: наймолодшої Чемпіонки Світу, рекордсменки Національного реєстру рекордів України Аріанни Мурженко (синій пояс) та її наставника – семиразової Чемпіонки України, дворазової бронзової призерки Чемпіонату Європи – Марини Юр’євої (чорний пояс).

Спортсменки є амбасадорами ГО “Спільна Перемога”, що пропагандує спорт та здоровий спосіб життя.

Нагородження бізнес-лідерів

Посольство України в Японії в партнерстві з Регіональною Асоціацією Територіальних Громад (РАТЕГ) виступили організаторами урочистої церемонії нагородження бізнес-лідерів різних сфер діяльності, що представлені на ринку України.

Номінанти:

  • японські підприємства та організації, що успішно діють на території України;
  • підприємства та організації України, що активно співпрацюють з японськими партнерами;
  • підприємства та організації, що популяризують японську культуру в Україні.

Номінації для українських та японських брендів та організацій:

  • Лідер міжнародного співробітництва
  • Бренд народного визнання
  • Відмінна якість
  • Бездоганна репутація
  • Лідер експорту
  • Лідер ринку(по сегментам ринку)
  • Культурний лідер
  • Лідер – меценат
  • Лідер бізнес-ініціативи та інші

а також вручається:

  • Орден “ЗА МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО” – міжнародна нагорода України.
  • Медаль “ЗА БЛАГОДІЙНІСТЬ” – благодійникам, меценатам, волонтерам за меценатство та благодійність.
  • Медаль “СЛАВА УКРАЇНІ” – за самовіддану працю та активну громадську діяльність спрямовану на відродження України.
  • Медаль “ЗА СПРИЯННЯ” – гідним громадянам України та Японії за сприяння підприємствам, установам та організаціям в їх діяльності, спрямованій на процвітання України.

Дипломи переможців та пам’ятні призи вручає призначений Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський.

Участь у заході Міжнародний культурно-економічний міст «Україна – Японія» надає унікальні бізнес-можливості виявити лідерів різних галузей, чия діяльність пов’язана з Японією, зав’язати перспективні контакти в дипломатичних, культурних та ділових колах, обмінятися досвідом міжнародної співпраці, розширити географію бізнеса та обсягу співробітництва на роки вперед.

Запрошуємо насолодитися мистецтвом, придбати модне ексклюзивне вбрання від зіркового дизайнера Юлії Кацьянової и розширити культурні й ділові горизонти.

Головними партнерами заходу виступили УКРІНФОРМ, РМА “Спільна Перемога”, Регіональна Асоціація Територіальних Громад (РАТЕГ), Ukraine Now.

З питань участі у заході та співробітництва звертитись до керівника проекту “Міжнародні мости” Богдана Станіславовича тел. +38 097 216 98 88

Партнери проекту

agreement1-1