Громадська рада з питань культури та спорту України стала партнером РАТЕГ

В урочистій атмосфері на історично значущому місці – Площі Зірок(ТРЦ «Gulliver»)- 10 березня 2021р відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональної Асоціацією Територіальних Громад і Громадською радою з питань культури та спорту України.

Членами Громадської ради є видатні українські спортсмени, олімпійські чемпіони, заслужені діячі культури(артисти театра та кіно, режисери, художники й музиканти), відомі громадські діячі, чиї досягнення прославили Україну на весь світ.

Співпраці між організаціями зародилася давно, а нині набула офіційного статусу. Президент ГО Артем Колюбаєв, Директор ГО Валерія Іваненко і Голова наглядової ради ГО Володимир Бульба є випускниками МШБ «Вища Школа Економіки та Управління» при РАТЕГ.

Сторони домовилися про спільну участь у соціальних, благодійних, освітніх, бізнес-проектах і програмах, спрямованих на популяризацію активного здорового способу життя, розвиток професійного та аматорського українського спорту та культури, визнання особистих чи колективних досягнень людини в сфері культури та спорту.

РАТЕГ підтримує діяльність Громадської ради з питань культури та спорту України й сподівається на  подальше плідне співробітництво.

Share this:
/ ОТГ, школа