Международные мосты

РАТЕГ представляє одного із своїх найактивніших партнерів, випускника МБШ «Вища Школа Економіки та Управління» – Богдана Данильченко керівника проекту «Міжнародні Мости» . Бізнесмен входить в рейтинг «топ-100 чоловіків Київщини».

Сферою діяльності проекту «Міжнародні Мости» є встановлення активного ділового та культурного співробітництва між Україною та країнами Європи і Азії.

Богдан Данильченко:

«Колись Іван-Павло ІІ побачив місію України в тому, щоб бути мостом між Європою і Азією. І це істина. Наше геополітичне розташування – один з головних ресурсів нашої країни. У середньовіччі навколо мостів організовувалися торгові площі з пільговими умовами торгівлі, будувалися міста. Мости ретельно охоронялися від руйнувань. Це був шлях комунікацій, шлях ділового співробітництва й миру.

Я вважаю, що міжнародними комунікаціями і бізнесом необхідно займатися не тільки на рівні держави або окремих підприємств, корпорацій. Відкривати і освоювати закордонні ринки, будувати і зміцнювати міжнародні відносини можна також спираючись на впливові іноземні громадські організації як в Україні, так і за її межами. Така мета проекту «Міжнародні Мости»

Успішне партнерство РАТЕГ і керівника проекту «Міжнародні Мости» відбулось в цілому ряді міжнародних проектів.

7 жовтня 2020 під егідою Міністерства закордонних справ України, Посольства України в Японії в стінах арт-простору ARTAREA відбулася знаменна дипломатична подія – Міжнародний культурно-економічний міст« Україна – Японія » . Гостями заходу стали Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський , Міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко , всесвітньо відомий майстер бойових мистецтв Такаші Куроки , багаторазові чемпіони України призери Європи та світу з карате Марина Юр’єва , Аріанна Мурженко , міжнародний бренд VoleeYu Fashion House, представники громадськості та бізнесу двох країн. Зустрічна дипломатична подія відбудеться в найближчому майбутньому в Японії

Богдан Данильченко («Міжнародні мости») і Юлія Кацьянова (VoleeYu Fashion House) брали активну участь в організації «Тижня України в Кувейті» . Спільно з туніською діаспорою в Україні організовано та проведено «Дні культури Тунісу в Україні» . Також налагоджені комунікації з діловими колами Катару, Кувейту, Саудівської Аравії, ОАЕ.

Международные мосты
Международные мосты

«Міжнародні мости» беруть активну участь в просуванні бренду VoleeYu Fashion House як на Україні так і на ринках Європи і Азії. Провідний дизайнер і власниця бренду Юлія Кацьянова є першим українським дизайнером, клієнтами якої є аристократичні родини Європи, сім’ї арабських шейхів, а також перших осіб, світська і бізнес-еліта держав, дипломати, яскраві громадські та культурні діячі країни. Одним із запропонованих Богданом Данильченко методів розвитку бренду стало проведення рекорду Національного Реєстру Рекордів України «Наймасовіший флешмоб жінок у дизайнерському одязі».

Наступним спільним напрямком РАТЕГ і проекту «Міжнародні Мости» є вручення громадських нагород і відзнак міжнародним організаціям, окремим представникам бізнесу, компаніям, які внесли значний вклад у становлення і розвиток України і зміцнення міжнародних зв’язків.

Також «Міжнародні Мости» заявили про своє приєднання до спільного проекту РАТЕГ і SES в напрямку інвестицій та інновацій.

З питань співпраці звертайтеся до керівника проекту “Міжнародні мости” Богдана Станіславовича Данильченко тел. +38 097 216 98 88

Партнеры проекта