10 березня 2021р. Національний Реєстр Рекордів України зареєстрував рекорд «Наймасовіший флешмоб жінок у дизайнерському одязі», організатором якого виступила відомий український дизайнер Юлія Кацьянова, власниця модного дому “VoleeYu Fashion House”.

У виконанні рекорду приймали участь красуні з 17 країн світу. Міжнародний флешмоб «Краса об’єднує світ» проходив в онлайн режимі на сторінках відомих соцмереж.

Бренд “VoleeYu Fashion House” поєднує кілька напрямків дизайну – створення ексклюзивних колекцій одягу, взуття, аксесуарів, дизайн інтер’єрів. Шанувальниками творінь VoleeYu і вірними послідовниками філософії бренду є члени королівських сімей, перших осіб держави, успішні бізнес-леді, світські дами більш ніж 20 країн світу.

1111-1-1
1111-1-1
1124-1-1

У святковій атмосфері на Площі Зірок (ТРЦ «Gulliver») РАТЕГ, як партнер Національного Реєстру Рекордів України, привітав організатора рекорду Юлію Кацьянову з визначним досягненням та відзначив відповідним сертифікатом автора ідеї рекорду Богдана Данильченко.

Заявіть про себе світові, замовивши диплом учасниці рекорду «Наймасовіший флешмоб жінок у дизайнерському одязі»

Шановні учасниці!
Вітаємо вас із встановленням рекорду Національного Реєстру Рекордів України «Наймасовіший флешмоб жінок у дизайнерському одязі».

Своєю участю у рекорді ви довели світові, що українські жінки найпрекрасніші в світі.

Вашим досягненням рекордсменки може пишатися родина, друзі та знайомі, а впевненість у собі й свобода самовираження надихає змінити життя на краще.

Ваше ім’я, серед інших відомих національних діячів, спортсменів увійшло в історію України та світу.

Пропонуємо вам придбати диплом учасника рекорду. Для цього вам необхідно:

1) Зареєструватися у Реєстрі учасників рекорду

Експерт РАТЕГ перевірить ваші дані на відповідність умов здійснення рекорду.
Реєстрація у Реєстрі дозволить надалі придбати диплом учасника у зручний для вас час.

Відносини між РАТЕГ та учасником рекорду грунтуються на підставі ДОГОВОРУ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Учасниці рекорду на колективному фото мають пройти індивідуальну реєстрацію.

Доказом вашої участі в рекорді є відповідний пост у Facebook або фото у одязі, аксесуарах бренду “VoleeYu”, надіслане на rateg.voleeyu@rateg.org.ua

Диплом учасниці рекорду буде оформлений мовою, на якій заповнена форма реєстрації в Реєстрі учасників рекорду (українська, російська або англійська).

Звертайте увагу на правильність написання ваших даних

2) Сплатити вартість диплому

за реквізитами (картка, каса банку, термінал), або карткою безпосередньо на рахунок РАТЕГ через платіжний сервіс Portmone

Вартість диплому становить 250грн.

Звертайте увагу на суму комісії, що має бути сплачена за рахунок замовника диплому.

! У графі “Вид платежу” вкажіть “диплом учасника рекорду VoleeYu<ПІБ(повністю)>“

Реквізити на сплату диплому (картка, каса банку, термінал):
Регіональна Асоціація Територіальних Громад
ЄДРПОУ 41380423
IBAN UA86 3808 0500 0000 0026 0087 1248 4
МФО 380805
АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ»

ОБОВ’ЯЗКОВО! Факт оплати має бути підтверджений(скріншот, фото квитанції) листом на rateg.voleeyu@rateg.org.ua. У листі також вкажіть назву рекорду, прізвище, ім’я, по батькові учасника(платника і учасника, якщо вони різні особи), а також контактний телефон.

Диплом вважається замовленим з моменту фактичної оплати його вартості зареєстрованою у Реєстрі учасників рекорду особою.

Якщо впродовж 14 календарних днів після підтвердженої оплати ви не отримали диплом, ви маєте право на повернення здійсненої оплати.

3) Отримати диплом

Диплом учасниці рекорду буде відправлено вам впродовж 7 календарних днів з дня оплати на електронну поштову скриньку, що вказана вами у формі реєстрації учасника рекорду.

РАТЕГ надає можливість замовити друкований примірник диплому(формат а4), що буде відправлений Вам впродовж 5 робочих днів поштовими сервісами “Нова Пошта” або “УкрПошта”. Оплата послуг поштових сервісів відбувається за рахунок замовника.

Перевіряйте можливість помилкового потрапляння листа від РАТЕГ у розділ спам вашої поштової скриньки.

З питань замовлення диплому просимо звертатись по телефону: +38 095 066 05 16

Вітаємо Вас із встановленням рекорду України! Ви - неперевершені!