Кожної другої неділі травня Україна і світ святкують День Матері. Цього року свято припадає на 9 травня. Холдінг НАС у партнерстві з Національним Реєстром Рекордів України, РМА «Спільна Перемога» та РАТЕГ запрошують Вас взяти участь у зворушливій події – Міжнародному онлайн флешмобі «Моя мама найкраща» і стати рекордсменом Національного Реєстру Рекордів України.

Висловіть яскраво й незабутньо свою любов та вдячність, пригадайте теплоту маминих рук, лікуючі слова співчуття та підтримки, непохитну вірність й самовідданість материнського серця. Привітайте маму, що подарував вам Бог, не зважаючи на те, чи рідна вона вам по крові. Вшануйте пам’ять тих, хто оберігає нас вже з небес. Приєднуйтесь до нас у міжнародному онлайн флешмобі «Моя мама найкраща!»

Для того щоб стати учасником флешмобу необхідно 9 травня 2021р з 00.00 – 23.59:

1) Опублікувати пост з фото вашої мами, або спільне фото з мамою на своїй сторінці в Facebook або Instagram із теплими словами й привітаннями і вказати хештег #моямаманайкраща2021

2) Зареєструватися як учасник флешмобу на сайті РАТЕГ (організатор рекорду). Реєстраційна форма стане доступною в день здійснення рекорду.

Це також надасть вам можливість в подальшому замовити диплом учасника рекорду після офіційної реєстрації рекорду Національним Реєстром Рекордів України.

Для підтвердження своєї участі в акції в реєстраційній формі необхідно буде вказати посилання на пост з мамою в соцмережах.

ЩОБ ОТРИМАТИ КОРЕКТНЕ ПОСИЛАННЯ НЕОБХІДНО:

ДЛЯ Instagram:
1) натисніть иконку “. . .” в правому верхньому куті посту
2) оберіть в меню “копіювати посилання”
3)вставьте скопійоване у відповідний рядок реєстраційної форми

ДЛЯ Facebook на ПК :
1) натисніть на ваше фото посту
2) у вікні з фото що відкрилося скопіюйте посилання в адресній строці зверху.
3) вставьте скопійоване у відповідний рядок реєстраційної форми

ДЛЯ Facebook на мобільному телефоні:
1) натисніть иконку “. . .” в правому верхньому куті посту
2) оберіть в меню “копіювати посилання”
3)вставьте скопійоване у відповідний рядок реєстраційної форми

Експерт Національного Реєстру Рекордів України перевіряє виконання умов участі в рекорді.
ПЕРЕВІРТЕ НАЛАШТУВАННЯ АККАУНТУ СОЦМЕРЕЖ! Він має бути ВІДКРИТИМ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ДЛЯ ВСІХ!

Історія свята День Матері

Перше святкування відбулось у травні 1908 року під час встановлення меморіалу видатній громадській активістці Анні Рівз Джарвіс, яка заснувала розгалужену мережу Робочих клубів Дня матері(Mother’s Day Work Clubs), що об’єднала у мирному русі любові активних матерів США. Метою організації стали гуманітарна допомога солдатам і догляд за пораненими в госпіталях у війні Півночі та Півдня, відстоювання вимог щодо покращення санітарних умов та медичного забезпечення для солдат двох сторін конфлікту, а з часом возз’єднання сімей, що були розділені жорстокою громадянською війною.

Анна Рівз Джарвіс хотіла заснувати щорічний день вшанування сили материнської любові та опіки, проте це вдалось лише її дочці, Анні Джарвіс, після масової громадської компанії звернень до чиновників, політиків та священників, що поступово охопила усю країну. Бажанням Анни було увіковічити спадщину власної матері та заохотити всіх американців виділити день для святкування та вшанування «людини, яка зробила для вас більше, ніж хто-небудь у світі».

У 1914 році президент Вільсон підписав резолюцію Конгресу, в якій День Матері було оголошено державним святом.

Зараз День Матері святкують по всьому світові в березні або травні. Україна, як і більшість країн світу(близько 100) вшановує матерів кожної другої неділі травня.

Організатори рекорду

Національний Реєстр Рекордів (НРР) з 1989року пропагує національні та світові професійні, громадські й особисті досягнення людини. Серед рекордсменів реєстру відомі спортсмени, діячі культури та мистецтва, громадські активісти, ідейні, креативні та амбітні українці. НРР є активним партнером Світових рекордів Гіннеса і кожного року публікує свій альманах зареєстрованих яскравих рекордів року.

Організатор рекорду Холдинг НАС – є унікальною платформою для організації й проведення заходів різної складності і масштабу(тренінги, тімбілдинги, фестивалі, конференції, форуми, авто-спортивні заходи, урочисті події та свята для дітей і дорослих і т.ін.).

Соавторами ідеї рекорду виступили засновниця Холдингу НАС Юлія Кириленко та Олександр Соколинський співзасновник РМА “Спільна Перемога”.

РАТЕГ це глобальна платформа взаємовигідного співробітництва для організацій всіх континентів, форм власності та видів діяльності. Як партнер Національного Реєстру Рекордів України і один з організаторів заходу, Асоціація:

  • видає іменний диплом учасникам масового рекорду Національного Реєстру Рекордів України.
  • видає сертифікат авторам ідеї рекордів.

Диплом учасника рекорду можна замовити, після офіційної процедури перевірки, підрахунку учасників та затвердження результатів Національним Реєстром Рекордів України, про що буде повідомлено окремо.

З питань участі в рекорді Національного Реєстру Рекордів України «Міжнародний онлайн флешмоб протягом доби «Моя мама найкраща», а також для партнерських пропозицій просимо звертатися до асистента організатора Вероніки за тел. +38 097 900 69 69,

ІНШІ РЕКОРДИ З РАТЕГ:
НАГОРОДИ і РЕКОРДИ
«Наймасовіший флешмоб жінок у дизайнерському одязі»
«Найбільша кількість жінок, які одягнули українські хустини в різних країнах впродовж 24 годин»

Партнери заходу

Генеральний партнер

Страхова компанія “Spare” – нова хвиля страхування в Україні!

Титульний партнер

ТОВ «Нептун» – виробник мінеральної лікувально-столової води під торговою маркою «Остреченська»

Партнери

Клінінгова компанія “Уборка 24” більше 6 років надає професійні послуги з підтримки чистоти і затишку житлових і виробничих приміщень в п’яти великих містах України.

Вегетаріанське кафе-магазин «Cup of chia» – якість здорового життя. Вражаємо гостей міксом яскравих смаків та користі. Ми даруємо смачні емоції! Працює доставка!

генеральний партнер
генеральний партнер
генеральний партнер
генеральний партнер
генеральний партнер
генеральний партнер

Організатори заходу