РАЗОМ МИ ВСЕ ПОДОЛАЄМО!

content_ukraina

Минув місяць війни…

Ми роками у строках національного гімну стверджували, що «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» Саме такою є ціна яку Україна готова заплатити за свою незалежність. І ось прийшла війна. Прийшов час підтвердити свої слова. Сплатити ціну, яку ми собі призначили. І ми платимо… душами і тілами.

Напружену тишу мороку розриває вий сирен, спалахи й гуркіт снарядів. Кожен вибух, як вирок чиємусь життю. Україну та людство охоплює страх, ненависть та лють. Війною просякнуті наші думки й серця.

Але ми проходимо іспит не лише на міць, а й на людяність. І результатом іспиту є те, яким буде людство майбутнього, як довго воно взагалі може існувати. Це судний час. Війна зриває маски, визначає справжні цінності і, врешті-решт, зводить рахунки.
Бути людяним – не означає скласти зброю! Захищати зі зброєю в руках рідну землю та свій народ – не злочин, навіть з точки зору християнської моралі.

Зло і темрява – є відсутність світла! Не дайте мороку перемогти! З останніх сил бережіть тепло і світло вашої душі. За них ведуться найзапекліші бої!
Як вистояти, друзі? Треба єднатись! Збираймо вогники світла та добра душі кожного українця в одне потужне священне вогнище України. Ми знищимо темряву!

Ті, хто зазнав втрат знайте, що ваш шалений біль й розгубленість зрозумілі. Проте, будь ласка, знайдіть в собі сили думати й діяти на нашу перемогу. Вірте у взаємодопомогу. Відволікайтесь від горя щоденними справами, допомагайте іншим, бо ви, як ніхто інший, знаєте глибину трагедії втрат. Живіть. Ви потрібні вашим близьким, друзям, Україні! Приєднайтесь до боротьби в тилу!

Ті, хто виїхав за кордон, пам’ятайте: зараз ви – обличчя України. За вашою поведінкою судять про всю націю. У вас є вибір. Ви можете жалітися й набридати європейцям своєю слабкістю та невдячністю. А можете стати інформаційними воїнами (розповідати правду про напад ворога), допомагати в організації поставок гуманітарної допомоги на Батьківщину.

На українців, що перебувають за кордоном, лягла міжнародна місія по забезпеченню європейської підтримки! Доки європейське населення симпатизує й співчуває нам, воно буде змушувати свою владу підтримувати Україну.

Співвітчизники, зробіть все, що в ваших силах, щоб підтримати ваших чоловіків, наших захисників, всіх тих, хто відстоює нашу незалежність, працюючи на перемогу України в тилу і на передовій. Україна на вас дуже розраховує!

Наші захисники, наша міць і воля, наша надія на вільне майбутнє! Немає слів, щоб в повній мірі висловити вам захоплення вашою мужністю, виразити вдячність за можливість прокидатися щоранку. Хай ваша рука буде твердою, але лють – благородною.
Ви – не орки! Ви – незламні охоронці життя.

Народе! Треба працювати й підтримувати нашу армію, тероборону і населення. США і Європа нас не потягнуть. Долю, яка нам до вподоби, треба будувати власними руками. Ми смілива, талановита й працелюбна нація. Робіть те корисне, що ви можете, на своєму місці.

Лікарі, – ваша праця безцінна!

Бізнесмени і аграрії, – прийшов час невідкладних дій. Економіку необхідно піднімати вже зараз. Якщо зволікати, наслідки будуть катастрофічні й несумісні з життям для країни.

Величезна подяка волонтерам і транспортникам, що з ризиком для власного життя забезпечують захисників і населення України гуманітарною допомогою. Ви, наче реанімаційні бригади надії для тих, хто потребує невідкладної допомоги. Ваша праця зміцнює дух й віру в добро та взаємодопомогу. Безкорисливе піклування про інших, є необхідною умовою нашого виживання і перемоги.

Люди, українці, підтримуйте один одного в ці жорстокі часи і думати про життя. Про віру в перемогу добра, незламність надії і обережну силу любові. Про майбутнє, за яке ми вже платимо непомірну ціну. Від щирого серця мрійте про те, якою красивою, міцною буде нова Україна! Силою наших спільних думок, творчого натхнення і прагнень відбудуються житлові будинки, заводи, підприємства та інфраструктура, відродиться нація! Ми станемо новим економічним і політичним дивом Світу.

Разом ми все подолаємо!

І ми здобудемо цю омріяну століттями боротьби свободу! Ми переможемо! І ми напишемо нові строки гімну. Про красу й родючість нашої землі, незламну єдність народу, силу й мужність наших чоловіків, усміхнені обличчя жінок та дітей, братерську підтримку наших друзів, мирне небо, щастя та добробут для кожного. І ці слова теж будуть пророчими. Пророчими на віки.

Слава Україні! Героям Слава!

Сергій Власенко, голова правління Регіональної Асоціації Територіальних Громад,
волонтер #4UA

Share this:
/ ОТГ