Найсильніша жінка планети Ольга Лящук стала випускницею «Вищої Школи Економіки та Управління» при РАТЕГ

Випускницею МШБ «Вища Школа Економіки та Управління» стала видатна спортсменка України Ольга Лящук.

Ольга Лящук з честю представляла країну в першостях України та Європи різних видах спорту: перетягування канатів, стрибки з жердиною, регбі. Спортсменка стала чемпіонкою Європи в становій тязі. Але свої найбільш тріумфальні досягнення Ольга продемонструвала в напрямку Strongwoman, ставши Найсильнішою жінкою планети Olympia 2017 (Лас-Вегас, США), а після – двічі поспіль завоювавши титул Найсильнішою жінки планети в чемпіонаті Arnold Pro Strongwoman в 2019 і 2020году (Коламбус, США ).

Ім’я Ольги Лящук занесено до Національного Реєстру Рекордів України і двічі в Книгу рекордів Гіннесса (2016 і 2019). Іменна зірка спортсменки сяє на Площі зірок в Києві. Українцям Ольга запам’яталася завдяки своєму коронному рекорду: за 14 секунд розчавити стегнами 3 кавуна вагою близько 4 кілограм. Саме завдяки кавунам, Ольга Лящук стала єдиною українською жінкою-рекордсменкою Книги рекордів Гіннесса.

На питання що означає для Ольги навчання в «Вища Школа Економіки та Управління» спортсменка відповіла:

«Це мій четвертий диплом про освіту, диплом психолога. Я вважаю, що успіх людини безпосередньо залежить від його прагнення до саморозвитку. Я багато працюю з людьми і як амбасадор «Спільна Перемога» і як спортивний тренер-консультант, а ця освіта дозволить мені якісно по-іншому спілкуватися і досягати взаєморозуміння і допомагати моїм учням досягати кращих результатів. Адже ми працюємо в команді. Я дякую викладачам школи і керівництву за знання та зручність навчання дистанційно. Бажаю вам подальших успіхів»

Ми, в свою чергу, також бажаємо Ользі тріумфальних перемог як на професійній арені, так і в особистій сфері.

Share this:
/ ОТГ, школа