Міністерство оборони України, керуючись «Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року № 147, а також наказом Міністерства оборони України від 02.06.2014 № 347 “Про затвердження Порядку роботи конкурсної комісії Міністерства оборони України з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України”, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.06.2014 за № 657/25434, оголосило конкурс на придбання житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України.

РАТЕГ виступає партнером Міністерства оборони України й надає консалтингові послуги з підготовки конкурсних пропозицій для участі в тендері.

У зв’язку з встановленими державою карантинними обмеженнями про кінцеві строки подання конкурсних пропозицій та час проведення тендерної процедури буде повідомлено пізніше.

Інформація про предмет конкурсу

Обсяг закупівлі квартир по регіонах України за лотами наведено у таблиці 1.
Будуть розглянуті пропозиції квартир, що розташовані в інших регіонах України при наявності в них військових частин.

tabl-1

Квартири, що пропонуються до закупівлі, повинні відповідати кімнатності та межам загальної площі, зазначених у таблиці 2

До конкурсу допускаються пропозиції щодо придбання квартир із більшою площею.

Запропоновані квартири (на умовах пайової участі) повинні бути розташовані в об’єктах житлового будівництва із ступенем готовності не менше як 70%, які відповідно до титулів будов (об’єктів) плануються до прийняття в експлуатацію в поточному році.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики житла

Житловий будинок, у якому пропонується закупівля квартир на вторинному ринку повинен бути збудований як об’єкт нового будівництва (відповідно до ДБН А.2.2-3-2014) та введений в експлуатацію не раніше 2010 року, що підтверджується відповідним документом, та переданий в експлуатацію до експлуатуючої установи (управителю, ОСББ), під’єднаний до інженерних мереж по постійній схемі.

Ліфти повинні бути змонтовані, випробувані та готові до експлуатації (у разі їх передбачення в проекті).

Житловий будинок, у якому пропонується закупівля квартир на умовах пайової участі, повинен будуватися, як об’єкт нового будівництва (відповідно до ДБН А.2.2-3-2014).

Пропозиції учасників щодо закупівлі квартир, отриманих внаслідок реконструкції об’єкта будівництва, конкурсною комісією не розглядатимуться та будуть відхилені.

Квартири повинні відповідати державним санітарним нормам (підключення всіх мереж постачання енергоносіїв, водопостачання, водовідведення по постійній схемі) та технічним нормам (виконані всі передбачені проектною документацією згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами роботи, а також змонтоване та випробуване обладнання), на момент передачі мати 100 % готовність опоряджувальних робіт (придатні до експлуатації), а саме:

1) Стіни та інші вертикальні елементи житлових кімнат, кухонь, коридорів, вбудованих комор та передпокою вирівнюються під чистове опорядження та покриваються фарбами або шпалерами середньої щільності.

2) Стіни ванних кімнат, санвузлів та суміщених санвузлів облицьовуються керамічною плиткою на всю висоту, додатково влаштовується оздоблення робочої стінки на кухні (фартук).

3) Поверхні стель житлових приміщень, коридорів у квартирах, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень вирівнюються та фарбуються водоемульсійними або акриловими фарбами білого кольору з влаштуванням стельового плінтусу (багет).

4) Покриття підлог житлових кімнат, коридорів, кухонь та інших підсобних приміщень паркетом, лінолеумом на основі, ламінатом з плінтусами, у ванних кімнатах, санвузлах та суміщених санвузлах – з керамічної плитки.

5) Установлення металевих вхідних дверей обладнаних замком, внутрішніх дверних полотен з коробками з фурнітурою, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир.

6) Установлення сантехнічного обладнання та приладів (мийка, умивальник, унітаз, ванна), сантехнічної арматури (водорозбірні крани, змішувачі, рушникосушильник (якщо передбачено проєктом) підключених до трубопроводів.

7) Установлення електро- (газових) плит (чотириконфорочна з вбудованою духовою шафою), вимикачів, штепсельних розеток, світильників, вхідного дзвінка, телевізійних та телефонних розеток з дотриманням нормативних вимог з електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки.

8) Квартира має бути забезпечена засобами обліку електроенергії, водопостачання та газопостачання (у разі наявності).

9) Виконання оздоблювальних робіт балконів та лоджій.

10) Віконні блоки з металопластику з двокамерними склопакетами повинні відповідати нормам з енергозбереження відповідно до діючих Державних будівельних норм.

11) Всі опалювальні приміщення обладнуються приладами опалення підключеними до трубопроводів теплопостачання.

12) Всі будівельні матеріали, вироби та конструкції, які використані для опоряджувальних робіт повинні відповідати діючим санітарним нормам.

У разі експлуатації (проживання осіб) квартири власник (учасник), якщо він буде визнаний переможцем, на момент передачі їх Замовнику, згідно договірних зобов’язань, повинен (у разі наявності зауважень комісії Замовника під час огляду квартир) провести косметичний ремонт квартири: пофарбувати (переклеїти шпалери) стіни та стелі приміщень, улаштувати нове покриття підлог, замінити на нові всі сантехнічні прилади (унітаз, ванна, умивальник, бойлер), змішувачі та водорозбірні крани, провести ремонт міжкімнатних дверей (за необхідності).

Квартири повинні відповідати нормі забезпечення житлом, визначеної статтею 47 Житлового Кодексу Української РСР.

З питань детальних вимог щодо участі у конкурсі, процедури проведення конкурсу, супроводжуючої документації, оцінки конкурсної пропозиції звертатись за телефоном
+38095 066 05 16 (What’s App, Viber) Золотухін Денис Вікторович