«Тренувати треба і тіло, і дух, і розум» – Олексій Новіков, випускник школи РАТЕГ, Найсильніша людина планети

МШБ «Вища Школа Економіки та Управління» при РАТЕГ пишається своїм випускником, Олексієм Новіковим, який в листопаді 2020 завоював титул Найсильнішої людини планети World’s Strongest Man (Брейдентон, Флорида, США).

З 1984р. Олексій Новіков став наймолодшим володарем титулу (24 роки) і лише другий переможець із України. До перемоги Олексія титул «Найсильнішої людини планети» належав Василю Вірастюку (2004р.).

Олексій чотири роки поспіль був Найсильнішою людиною України (2016 – 2019) і представляв країну на міжнародних турнірах стронгменів. У 2017р. став переможцем турніру «Giant Live» (Ірландія), а в 2018 р – «Arnold Amateur World Championship» (Коламбус, США).

Під час свого виступу на турнірі World’s Strongest Man`2020 спортсмен встановив новий світовий рекорд, піднявши штангу вагою 537,5 кг. Це не перший рекорд на рахунку українця. У 2018 р Олексій встановив новий рекорд України «Йок, пронесена на плечах вагою 530 кг», в 2020р – 11 разів підняв стокілограмову гантель «Дамбл» за 75 секунд. А в 2020 р Національний Реєстр Рекордів України зафіксував досягнення Олексія Новікова як наймолодшого власника титулу World’s Strongest Man.

На питання що означає для Олексія диплом за спеціальністю організація і менеджмент підприємства «Вищої Школи Економіки та Управління» спортсмен відповів:

«Професійна спортивна кар’єра будується в бізнес середовищі. Для мене важливо розуміння економіки спорту: спортивний менеджмент і маркетинг. Все це допомагає досягти відмінних результатів сьогодні і відкриває перспективи на майбутнє. Навчатися треба все життя. Не дивлячись на брак часу і інші обставини. Тренувати треба і тіло, і дух і розум. Так стають стронгменом! Не стійте на місці, ставте цілі і працюйте на результат! Так стають переможцем! Удачі, друзі.»

У планах Олексія Новікова перевершити рекорд знаменитого поляка Маріуша Пудзяновского – єдиного п’ятикратного переможця World Strongest Man. Ми бажаємо Олексію богатирського здоров’я та яскравих спортивних досягнень.

Share this:
/ ОТГ, школа