Валентин Щербачов став першим володарем клубного значка РАТЕГ

Яскравою подією року стала презентація срібного клубного значка членів ділового співтовариства РАТЕГ, над дизайном і виготовленням якого працювала випускниця МШБ “Вища Школа Економіки та Управління”, провідний ювелір України, призер багатьох національних і міжнародних конкурсів Алла Сокол (бренд Sokol Jewellery).

Клубний значок є відзнакою активної роботи з РАТЕГ і високих досягнень у сфері ділового співробітництва випускників МШБ “Вища Школа Економіки та Управління”.

Володарем першого значка РАТЕГ став заслужений журналіст України, телерадіоведучий, телепродюсер, автор книг і фільмів, мандрівник-екстремал, активний громадський діяч, засновник і президент Національного реєстру рекордів України, випускнік- рекордсмен Школи, почесний віце-президент РАТЕГ Валентин Щербачов. Його активна життєва позиція, прагнення до освоєння нових знань і сфер діяльності є прикладом для поколінь.

Ми дякуємо Валентина Васильовича Щербачева за надані РАТЕГ широкі можливості ділового партнерства і сподіваємося на якнайшвидше здійснення спільних проектів.

Share this:
/ ОТГ, школа