ВИЩА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ – ВАШ РІШУЧИЙ КРОК У МАЙБУТНЄ

В цьому році виповнюється 4 роки Міжнародній Школі Бізнесу «Вища Школа Економіки та Управління» при РАТЕГ. Про результати роботи Школи говорять наші випускники і спільно здійснені проекти. Продовжуючи наші традиційні інтерв’ю з керівництвом школи про можливості та перспективи дистанційної освіти і роботи школи, на ваші запитання відповість Глава Правління РАТЕГ Сергій Власенко.

Які можливості та перспективи відкриває дистанційна освіта? Що дає навчання в «Вищій Школі Економіки та Управління» своїм випускникам?

Вже зараз можна сміливо стверджувати, що за дистанційною формою навчання майбутнє. На підтвердження цієї думки можна згадати про три глобальних світових процеса, що набули активного розвитку. По-перше, вигідний для економіки перехід в Інтернет-середовище бізнесу, державних адміністративних послуг, освіти та охорони здоров’я; по-друге, міжнародна інтеграція через цифрове простір; а також карантинні заходи і обмеження, прийняті в зв’язку зі світовою пандемією.

Економічна криза, викликана необхідністю боротьби з епідемією, стала причиною високого рівня безробіття навіть в розвинених країнах. Універсальність знань і навичок, здатність швидко перекваліфікуватися дозволяє побудувати успішну кар’єру, заснувати і вести прибутковий бізнес навіть у несприятливі часи.

Навчання в «Вищій Школі Економіки та Управління» при РАТЕГ дає можливість швидко, без відриву від поточної роботи, в зручному для студента режимі отримати необхідні знання, щоб реалізувати себе і забезпечити добробут своєї родини. Ми особливо зацікавлені у встановленні ділових зв’язків між нашими випускниками. Також Асоціація активно співпрацює зі своїми студентами та випускниками, беручи участь в партнерських проектах і заходах.

За якими напрямками проходить навчання? Розкажіть докладніше про кожен з них

В нашій школі особливою популярністю користуються п’ять освітніх програм: «Організація і менеджмент підприємства», «Маркетинг і реклама», «Державне та муніципальне управління», «Психологія», «Менеджмент в сфері нерухомості (для рієлторів)». Програми включають в себе 490 академічних годин спеціалізованих лекцій, тестів, ділових ігор. По закінченню курсів ми зберігаємо доступ до навчального архіву школи, що складається з постійно оновлюваною ділової літератури широкого спектра, відео матеріалів відомих тренерів і шкіл, що мотивують і розвивають фільмів і аудіозаписів. Така можливість особливо цінується випускниками Школи, як спосіб продовжити самоосвіту.

Програма «Організація і менеджмент підприємства» охоплює знання з предметів: економіка, право, підприємництво, фінанси і банківська справа, менеджмент, управління проектами, маркетинг та продажі, психологія в бізнесі і переговори. Особлива увага приділяється веденню бізнесу з використанням цифрових технологій.

Дисципліна «Державне і муніципальне управління» включає модулі з основ держави і права, законодавчої діяльності, специфічних галузей права, бюджетування, місцевого і державного оподаткування, діловодства, формування іміджу та ораторського мистецтва.

Напрямок «Психологія» включає в себе як класичні основи знань в сфері психології та різних методів психотерапії (арт-терапія, тілесно-орієнтована терапія, психосинтез, сновидіння), а також охоплює тематичні знання на перетині з бізнесом – конфліктологія , переговори, продажі, реклама, що значно розширює можливості для працевлаштування. Курс включає і предмет – межмодальная супервізія. що користується надзвичайним інтересом.

«Маркетинг і реклама» – спеціалізована програма бізнес-освіти, що дає знання і навички в загальному менеджменті, маркетингу (сегментування, товарна і цінова політика, просування), планування та організації рекламної кампанії, управління брендом, окремими проектами і продажами. Особлива увага в курсі приділяється Інтернет-маркетингу та просуванню в соціальних мережах.

«Менеджмент в сфері нерухомості для рієлтерів» – насичений спеціалізованими предметами курс, що включає знання в сфері права і договірних відносин, оподаткування експертизи та оцінки нерухомого майна та землі, регулювання житлових відносин, а також містить важливі знання з психології, ведення переговорів і здійснення продажів.

Хто приходить вчитися в Школу РАТЕГ?

Школу знають завдяки нашим студентам і випускникам! Наші студенти – це власники бізнесу, як досвідчені так і підприємці-початківці, політики, громадські діячі, держслужбовці, військовослужбовці, спортсмени, активні та цілеспрямовані люди, які прагнуть розвиватися самостійно і в ногу з часом розширювати свої кар’єрні горизонти.

Особливо успішно у нас склалася робота зі спортсменами, чиї вироблені в силу професії особисті якості, дисципліна і прагнення до високого результату значно підвищують ефективність навчання. Ми пишаємося нашими рекордсменами-стронгменами Ольгою Лящук , Олексієм Новіковим , олімпійським чемпіоном Олександром Абраменко , мультічемпіонкой Мариною Юр’євою.

Othfxjd-htrjhl

Два наших шановних метри Валентин Щербачов (заслужений журналіст України, громадський діяч) та Михайло Зав’ялов (легендарний тренер, «батько українського боксу») стали рекордсменами Національного Реєстру Рекордів України як випускники «Вищої Школи Економіки та Управління» самого поважного віку. Їх приклад і життєві кредо надихають покоління на активне життя і саморозвиток.

РАТЕГ вже кілька років тісно співпрацює з талановитим бізнесменом, організатором і ведучим урочистих заходів, спортсменом, який став першим успішним спортивним

Othfxjd-htrjhl

продюсером України, Олександром Соколинських (співзасновник РМА «Спільна Перемога»), який також отримав бізнес-освіту в Школі РАТЕГ.

Яскравим прикладом співпраці випускників Школи став проект Площа Зірок , де об’єдналися відразу кілька наших випускників Олександр Соколинский, Володимир Бульба – (РМА «Спільна Перемога»), Алла Сокол («Sokol Jewellery»), Дар’я Рогова (страхова компанію «Spare» ). Саме на Площі Зірок, культурно і історично значущому для України місці відбулося урочисте вручення дипломів випускникам «Вищої Школи Економіки та Управління».

Розкажіть докладніше про останні події Школи

Випускний на Площі Зірок відбувся 10 березня 2021р. Ця знаменна подія стала продовженням церемонії відкриття пам’ятних табличок на честь трьох видатних спортсменів України. Той день став особливо зворушливим для всіх присутніх. Випускниця Школи Марина Юр’єва отримала свій диплом з рук свого кумира дитинства, зірки радянського футболу, шанованого тренера України Анатолія Дем’яненка , чий приклад надихнув її присвятити своє життя спорту. Зараз Марина є дворазовою бронзовою призеркою Європи, семикратною чемпіонкою України з традиційного карате, яка виховала наймолодшу Чемпіонку Європи Аріанну Мурженко .

Продовженням події стало вручення срібного клубного значка членам нашого ділового співтовариства випускників і партнерів РАТЕГ, автором якого є наша випускниця, блискучий ювелір України і надійний партнер РАТЕГ Алла Сокол (Sokol Jewellery).

В той же день в урочистій атмосфері був підписаний меморандум про співпрацю з ГО «Громадська рада з питань культури та спорту України». Президент ГО Артем Колюбаєв , директор ГО Валерія Іваненко і голова наглядової ради ГО Володимир Бульба є випускниками МШБ «Вища Школа Економіки та Управління» при РАТЕГ. Ми дуже сподіваємося на плідність нашого партнерства.

Які перспективні плани розвитку Школи РАТЕГ?

Зараз ми проводимо переговори по створенню лінійки короткострокових практичних семінарів у вигляді ділових ігор, а також розробляємо нові для себе програми «Менеджмент мережевого бізнесу» та «Страховий менеджмент». Ми запрошуємо до співпраці на освітньому майданчику РАТЕГ кваліфікованих фахівців з авторськими методиками і освітніми матеріалами.

Законодавчо встановлене підвищення вимог до кваліфікації держслужбовців викликало зростання інтересу до спеціальності «Державне і муніципальне управління». На розгляді у ВР знаходиться проект закону «Про рієлторську діяльність» який передбачає заборону ріелтерської діяльності і надання ріелторських послуг без відповідного сертифіката. Ми очікуємо подальшого розвитку і цього напряму.

Найближчим часом будуть внесені зміни в концепцію і дизайн сайту РАТЕГ та Школи, щоб реалізувати намічені цілі і завдання.

На завершення, ми щиро дякуємо нашим студентам, випускникам, а також партнерам за спільну роботу, відгуки і позитивні рекомендації на адресу нашої школи. Особливу подяку ми висловлюємо нашому партнеру Олександру Соколинському та почесному віце-президенту РАТЕГ Валентину Щербачову за неоціненний внесок у розвиток школи і допомогу в організації та проведенні заходів РАТЕГ.

І як завжди, закликаємо Вас, друзі, інвестувати в себе і розширювати свої горизонти. Зробіть свій рішучий крок в успішне майбутнє!

ІНШІ СТАТТІ НА ТЕМУ
Освіта – ключове антикризове рішення
МШБ “Вища Школа Економіки та Управління”. Дивимося в майбутнє разом
Онлайн-освіта без помилок
Вища Школа Економіки та Управління. Інвестуй в себе

Share this:
/ ОТГ, школа